Het Arte team



SCHOOLLEIDING

Rector Hubert Roza
Conrector Bert Schuller

Afdelingsleider havo/vwo bovenbouw Pim Post
Afdelingsleider havo/vwo onderbouw Erik van Binsbergen
Afdelingsleider vmbo Judith van Rooijen
Teamleider MVT en M&M Rolinka Meijer
 

LEERLINGZORG

Leerjaarcoördinator havo/vwo leerjaar 1, 2, 3 Anne Buczynski
Leerjaarcoördinator havo/vwo leerjaar 4, 5, 6 Rosalinde Broer
Leerjaarcoördinator vmbo leerjaar 1, 2 Mariska Rook
Leerjaarcoördinator vmbo leerjaar 3, 4 Jeanine Antonisse
Decanaat Emma van Tol (vmbo)/Jasper Rutten (havo/vwo)
Orthopedagoog Caroline Haverkort


ONDERWIJS ONDERSTEUNEND PERSONEEL

Administratie Patricia van Alem / Karina de Wit / Karin Keijzer / Indra Kop
Financiën Bindu Arora
Roostermaker Elmar Vos
Directiesecretariaat Amy van Diest
Examensecretariaat Karina de Wit
Personeelszaken Monique Malagride
Technisch onderwijsassistent Hans Smit
Systeembeheer Binne Johannes Dijkstra
Conciërge Ron van der Heijden
Avondconciërge Jamy Mellenberg / Patrick van Duijkeren / John Meijer
Applicatiebeheerder/E-coach Mirjam van Duijkeren
Gebouwbeheerder Lajos Kalános
Cateringmedewerkster Anoesjka Singer

Productie medewerker Andrea Astbury


VERTROUWENSZAKEN

Contactpersoon Ruud Vugts


DOCENTENTEAM

Nederlands Jolijn de Boevere / Corneline Schelke / Esmé Struisvlugt / Ruud Vugts / Rianne Kramer / Senard Mawie / René Hordijk
Engels Jeanine Antonisse / Rosalinde Broer / Annette Kuijzer / Danielle van Leeuwen-Veenboer / Louella Audier / Elvan Cingir
Duits René Hordijk / Mascha Lopes Cardozo
Spaans Dorien Bot / Patrick Gommers / Jesse Knetsch / Estefani Montenegro / Anna van Oorschot
Mens & Maatschappij Nicole Corsen (ec) / Lotan Heese (ec) / Shireen van Doorn (ec) /
Daphne Dolstra (gs) / Kay Kok (gs, ma) / Vincenzo Militello (gs) / Wim Schönermarck (gs, ma) / Brenda Mientjes (ak) / Eline Sanders (ak) / Jos Fenijn (ak) / Sara ter Beeke (ma) / Iris Vriend (ma)
Wiskunde Khaira el Khattabi / Jesse Knetsch / Emma van Tol / Bart Klijnstra / Jan Keemink / Mariska Watchman
Natuur & Techniek Obbe Annega (sk/bi) / Walter van Liempt (na) / Nicole Geerlings (sk) / Erika van Beelen (bi) / Sarah Katsma (bi) / Amina el Ouati (bi) / Tjeerd Bruinsma (bi) / Stefan Werkhoven (na) /
Rekenen Ninke de Boer
Drama Door Heijne / Renée van Schijndel / Klazien Fokker / Casper Cok
Muziek Miranda Koppers / Erik van Binsbergen / Paul Wennekes / Henri Boelen
Beeldende Vorming Dorine van der Pruijs / Roos de Waal / Ruud Waterhout / Martijn Zeegers
Dans Roxy Verwey
D&P/Theatervormgeving Martijn Zeegers / Sarah Katsma/ Jeanine Antonisse / Marieke Bastiaans / Ruud Waterhout / Sandra van Selst / Anoesjka Singer / Britte Fennis
Grafimedia/MVI Marieke Bastiaans / Sandra van Selst / Ruud Waterhout / Ron van der Heijden
Lichamelijke opvoeding Anne Buczynski / Daan Beelen / Jasper Rutten / Mariska Rook-Schuldink / Björn Verheul