Het Arte team



SCHOOLLEIDING

Rector Hubert Roza
Conrector Bert Schuller

Afdelingsleider havo/vwo bovenbouw Pim Post
Afdelingsleider havo/vwo onderbouw Erik van Binsbergen
Afdelingsleider vmbo Judith van Rooijen
 

LEERLINGZORG

Leerjaarcoördinator havo/vwo leerjaar 1, 2, 3 Anne Buczynski
Leerjaarcoördinator havo/vwo leerjaar 4, 5, 6 Rosalinde Broer
Leerjaarcoördinator vmbo leerjaar 1, 2 Mariska Rook
Leerjaarcoördinator vmbo leerjaar 3, 4 Jeanine Antonisse
Decanaat Emma van Tol (vmbo)/Jasper Rutten (havo/vwo)
Orthopedagoog Carolien Haverkort


ONDERWIJS ONDERSTEUNEND PERSONEEL

Administratie Patricia van Alem / Karina de Wit / Karin Keijzer
Financiën Bindu Arora
Roostermaker Elmar Vos
Directiesecretariaat Amy van Diest
Examensecretariaat Claire Jansen
Personeelszaken Iris van Stralen
Technisch onderwijsassistent Hans Smit 
Systeembeheer Binne Johannes Dijkstra
Conciërge Ron van der Heijden
Avondconciërge Jamy Mellenberg / Patrick van Duijkeren / John Meijer
Applicatiebeheerder/E-coach Mirjam van Duijkeren
Gebouwbeheerder Lajos Kalános
Cateringmedewerkster Anoesjka Singer

Productie medewerker Andrea Astbury


VERTROUWENSZAKEN

Contactpersoon Ruud Vugts / Claire Jansen


DOCENTENTEAM

Nederlands Jolijn de Boevere / Corneline Schelke / Esmé Struisvlugt / Ruud Vugts / Rianne Kramer / Senard Mawie
Engels Jeanine Antonisse / Rosalinde Broer / Annette Kuijzer / Danielle van Leeuwen-Veenboer / Louella Audier / Elvan Cingir
Duits René Hordijk / Mascha Lopes Cardozo
Spaans Dorien Bot / Patrick Gommers / Jesse Knetsch / Estefani Montenegro / Olaf Hoenselaar
Mens & Maatschappij Nicole Corsen (ec) / Lotan Heese (ec) / Shireen van Doorn (ec) /
Daphne Dolstra (gs) /Kay Kok (gs, ma) / Vincenzo Militello (gs) / Wim Schönermarck (gs, ma) / Brenda Mientjes (ak) / Eline Sanders (ak) /  Jos Fenijn (ak) / Sara ter Beeke (ma) / Klaasjan Oosterveld (ma)
Wiskunde Khaira el Khattabi / Jesse Knetsch / Emma van Tol / Bart Klijnstra / Jan Keemink / Mariska Watchman / Olaf Hoenselaar
Natuur & Techniek Obbe Annega (sk/bi) / Rens de Jonge(na) / Nicole Geerlings (sk) / Erika van Beelen (bi) / Sarah Katsma (bi) / Amina el Ouati (bi) / Tjeerd Bruinsma (bi) / Stefan Werkhoven (na) /
Rekenen Ninke de Boer
Drama Door Heijne / Renée van Schijndel / Klazien Fokker / Casper Cok
Muziek Miranda Koppers / Erik van Binsbergen / Paul Wennekes / Henri Boelen / Peter de Wolf
Beeldende Vorming Dorine van der Pruijs / Roos de Waal / Ruud Waterhout / Martijn Zeegers
Dans Roxy Verwey
D&P/Theatervormgeving Martijn Zeegers / Sarah Katsma/ Jeanine Antonisse / Marieke Bastiaans / Ruud Waterhout / Sandra van Selst / Anoesjka Singer
Grafimedia/MVI Marieke Bastiaans / Sandra van Selst / Ruud Waterhout / Ron van der Heijden
Lichamelijke opvoeding Anne Buczynski / Daan Beelen / Jasper Rutten / Mariska Rook-Schuldink / Björn Verheul